„Svět smaltu přibližuji i druhým“

Komu je kurz určen?

Upřednostňuji individuální a přátelský přístup a snažím se každému kurz přizpůsobit na míru. Program je možné nastavit od začátečníků po pokročilé. Na kurz se mohou přihlásit i děti přibližně od 12 let. Převážně dělám kurzy pouze pro jednoho žáka, ale na přání je možné domluvit i skupinové kurzy pro maximálně čtyři osoby. 

Kurz můžete také darovat. Dárkové poukázky lze zaslat elektronicky nebo poštou.

Program kurzu

Zaměřuji se na kurzy šperkařského smaltu na mědi a hotové výrobky si žáci ihned odnesou domu. Obvykle smaltujeme přívěšky, brože, náušnice nebo spony. Měděné polotovary budete mít připravené a vyberete si z různých tvarů. Případně si můžete donést připravený vlastní měděný tvar z mědi (silné 1 mm). Pro pokročilejší je možné udělat i tématický kurz smaltovaného obrazu. Postupů a technik existuje poměrně velké množství. Pro své studenty vybírám takové, se kterými sama aktivně pracuji a ukazuji i jejich možné kombinace.

Cena kurzu

Cena se odvíjí od délky, programu kurzu a počtu vyrobených smaltů. Doporučené varianty kurzů jsou uvedeny níže. Na přání je možné individuálně navrhnout jiný program a délku kurzu. V případě Vašeho zájmu mě kontaktujte telefonicky nebo emailem a společně doladíme ideální program a délku přímo pro Vás. Pro vážnější zájemce je možné domluvit i několikadenní intenzivní profesionální kurz se zaměřením na míru. Zatím nemám možnost pořádat výuku na drahých kovech. Teoretické znalosti ohledně drahých kovů ráda předám. Kurz je možné zaplatit předem na účet nebo hotově.

Doporučené varianty individuálních kurzů​

Úvod do 4 až 5 technik šperkařského smaltu

  1. Odnesete si 4 až 5 hotových smaltů.
  2. Určeno pro začátečníky i mírně pokročilé.
  3. Cena za 6 hodin je 2 500 Kč.
  4. Vhodné pro ty, co si chtějí vyzkoušet různé techniky a dozvědět se základy praxe.

Výroba jednoho smaltovaného šperku

  1. Odnesete si 1 hotový šperk.
  2. Určeno pro začátečníky.
  3. Cena za 2,5 až 3 hod je 1 500 Kč.
  4. Vhodné pro ty, co si chtějí smaltování poprvé nezávazně vyzkoušet.